نظرسنجی

نظر شما درباره خدمات جدید شرکت چیست؟


آمار سایت

  • بازدید امروز

    65 بازدید
  • بازدید کل

    443620 بازدید

شرکت های همکار

پروژه هدایت

ميدان شهداء با سابقه هفتاد ساله اي كه دارد ، همواره به عنوان يك مركز اجتماعي اقتصادي و تاريخي شهر مقدس مشهدشناخته مي شود . اين ميدان كه در نقطه مركزي شهر مشهد واقع شده است در واقع محل تلاقي سه خيابان اصلي و محوري جهت دسترسي به مكان هاي مهم تجاري ، اقامتي است و مهم تر از همه اينكه يكي ازمسير هاي اصلي دسترسي به حرم مطهر امام رضا عليه السلام نيز ميدان شهداء است .

وجود ساختمان شهرداري نيز وجهه اجتماعي و مدني اين ميدان را از ساير ميدان هاي شهر متمايز مي سازد . تمامي موارد فوق موجب گرديد اين ميدان مورد استقبال و توجه مردم و سرمايه گذاران قرار گيرد .در نتيجه ازدحام و شلوغي بيش از حدي در 10 سال اخير در اين ميدان و فضاهاي اطراف آن پديد آمد .طرح بازسازي ميدان شهداء و فضاهاي اطراف از سال 1384 آغاز گرديد .

 
با اجرا و تكميل اين طرح بزرگ علاوه بر حل مسائل و مشكلات ترافيكي منطقه چهره اي زيبا به مجموعه فضا هاي تجاري ، اقامتي ، اداري و مسكوني اين منطقه خواهد بخشيد و به لحاظ تجاري نيز آينده اي فعال ، با رونق
و سود آور را رقم خواهد زد .

 
در اين طرح مهمترين سازه هايي كه در درون ميدان بزرگ شهداء در نظر گرفته شده است شامل چهار مجموعه تجاري اداري خواهد بود كه هر كدام در چهار ضلع ميدان واقع مي گردد . 

ساختمان تجاري اداري
AC05 يكي از چهار ساختمان مجموعه تجاري درون ميدان است كه با مشاركت و سرمايه گذاري شركت كوه نور در زميني به مساحت حدود 3300 متر مربع و زير بناي حدود 13000 متر مربع در 6 طبقه احداث خواهد شد .